Bruce lee, veliki mislilac i inspirator

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

cool Bruce lee, veliki mislilac i inspirator

Počalji  HondaBoy taj Čet Jul 02, 2009 6:06 pm

Saznanje nije dovoljno moramo to da prihvatimo.

Zelja nije dovoljna moramo to da ucinimo.

Poslednji izmenio HondaBoy dana Čet Jul 02, 2009 7:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

član
član

Muški
Broj poruka : 306
Godina : 38
Mjesto : Banja Luka
Poeni : 4144
Datum upisa : 06.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

cool Re: Bruce lee, veliki mislilac i inspirator

Počalji  HondaBoy taj Čet Jul 02, 2009 7:50 pm

Brus li je postovan kao jedan od najbolji boracki umjetnika svog vremena.Njegove nevjerovatne fizicke vjestine, sposobnosti i kultura napravili su od njega kulturnu ikonu.Mozda je to nekima nepoznato ali njegova psihfizicka snaga je mnogo pridonijela tome uspijehu. On je vjerovao da svako znanje nepogresivo vodi do saznanja i da je njegova metoda izrazavanja bila borilacka vjestina. Sa Brus li-jovom filozofijom svako moze na svakom planu da postane uspjesan. Za sve koji nastoje biti dobri ucitelji u programiranju, nauci ili bilo cemu drugom ovdje sam napisao neke njegove misli i recenice koje vode do vaseg cilja.

-Svi prirucnici sto su napisani strogo su vodici za prilagodjavanje i povodjenje. Istina je izvan svih napisani prirucnika.

-Ako uvijek stavljas ogranicenja na sve sto radis psihicki ili bilo koji drugi rad. Ono ce se prosiriti na tvoj rad i tvoj zivot. Nema ogranicenja. Postoji samo uzbrdica, ne smijete ostati ispred nje morate ici preko nje.

-Ne bojim se covjeka koji je vjezbao 10000 udaraca jednom vec covjeka koji je jedan udarac vjezbao 10000 puta.

-Pokazivanje je budalino shvatanje slave.

-Mudar čovjek može naučiti više od nerazumnih pitanje nego sto budala može da naučiti iz mudri odgovora.

-To sto mislis to ces i da budes.

-Ako napravite magarca od sebe uvjek ce se naci neko da vas jase.

-Jednostavnost je kljuc genijalnosti.

-Cilj nije uvijek tu da ga dostignete on vam sluzi samo da idete prema njemu.

-Dok god mogu da se sjecam osjecam da imam veliku kreativnu i duhovnu snagu koja je veca od vjere, veca od ambicija, veca od povjerenja , veca od odlucnosti, veca od vizije. Sve to je tu ukombinovano. Moj mozak postaje namagnetisan sa tom dominantnom silom koju drzim u mojim rukama.

-Ako provodite previse vremena razmisljajuci o stvarima nikada ih necete zavrsiti.

-Posjedovanje bilo cega pocinje u mislima.

-Brzi temperament ce napraviti budalu od vas brzo.

-Manje se trudite, postacete brzi i snazni.

član
član

Muški
Broj poruka : 306
Godina : 38
Mjesto : Banja Luka
Poeni : 4144
Datum upisa : 06.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: