BRAK

:: Humor

Ići dole

cool BRAK

Počalji  kelta taj Sre Jul 01, 2009 1:07 am

DEFINICIJE BRAKA:
CRKVENA DEFINICIJA: Brak je religijska zajednica u kojoj dobijemo jednog razapetog vise, i jednu djevicu manje.
PRAVNA DEFINICIJA: Brak je dozivotna robija u kojoj osudjeni moze biti oslobodjen samo zbog loseg vladanja.
ZIVOTNA DEFINICIJA: Nijedna zena ne dobije ono cemu se nada, nijedan muskarac se ne nada onom sto dobije.
MATEMATICKA DEFINICIJA:Suma gnjavaze, oduzimanje slobode, mnozenje odgovornosti, dijeljenje love.
REALNA DEFINICIJA:Najbrzi nacin da se udebljas.
VOJNA DEFINICIJA:Jedini rat u kom spavamo sa neprijateljem.
FILOZOFSKA DEFINICIJA: Brak je mjesto gdje se uzajamno dijele i rjesavaju problemi, koje doduse ne bismo imali da nismo ozenjeni
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 41
Poeni : 5645
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

cool KAKO TO ZVUCI PRIJE I POSLIJE BRAKA

Počalji  kelta taj Sre Jul 01, 2009 1:13 am

PRIJE: 2 puta dnevno
POSLIJE: 2 puta mjesecno

PRIJE: ostavljas me bez daha
POSLIJE: gusis me

PRIJE: ne prestaj
POSLIJE: ne pocinji

PRIJE: groznica subotom uvece
POSLIJE: fudbal subotom uvece

PRIJE: pitam se sto bih radio bez nje
POSLIJE: pitam se sta da radim sa njom

PRIJE: eroticno
POSLIJE: neuroticno

PRIJE: juce smo na kaucu
POSLIJE: pobjegao sam na kauc
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 41
Poeni : 5645
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

cool Re: BRAK

Počalji  cherry taj Pon Mar 01, 2010 11:18 pm

Ovo je priča koje je skoro završila brakom:

Ne-zgode ostavljenog muskarca
Na zalost nisam ozenjen, doduse bio sam zarucen, ali do svadbe nije doslo, evo ZASTO!
Na Novu godinu htio sam zarucnici pokloniti rukavice, koje bih joj poslao zajedno sa pismom. Medjutim, u prodavaonici sam sreo kolegicu sa faksa koja je kupovala gacice. Nespretna je prodavaica je zamijenila pakete, tako da je kolegica uzela rukavice, a ja sam zarucnici poslao gacice.
SAD ZAMISLITE MOJU ZARUCNICU POD NOVOGODISNJOM JELKOM KAKO OTVARA POKLON I CITA PISMO!
EVO SARDZAJA PISMA:
Dugo sam razmisljao kako da te razveselim i dokazem svoju ljubav. Zadnji put sam konacno primijetio sto ti nedostaje, pa ti saljem u paketu.
Zelim ti da u njima provedes ugodne trenutke. Zelio sam ti kupiti vunene, ali u njima bi se znojila, sto sam zapazio kod kolegice i prodavacice. Probao sam ih na jednoj i na drugoj pa sam ih jedva skinuo. Ali - ubrzo ce proljece, pa ih ti onda, koliko mi je poznato, ne nosis.
Htio sam ti kupiti kozne sa narodnim vezom, ali sam se u zadnji cas sjetio da u njima ne bi mogao opipati ono zbog cega te zelim zaprositi.
Kupio sam, namjerno takve koje se lako skidaju, ako se zuri tebi i drugima.
Ne zaboravi ih ponijeti kada ides u fino drustvo. Nece dugo biti ciste jer ljudi imaju prljave ruke, a ti sa mnogima kontaktiras. Ako ih zelis ocistiti, odi do mog prijatelja, znas onog o kojem sam ti vec pricao, jer on je vec iskusan u tim stvarima.
VOLI TE TVOJ LJUBLJENI...Very Happy
cherry

Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 37
Poeni : 4107
Datum upisa : 22.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

cool Re: BRAK

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole