PISMO JEDNOG MUSKARCA

:: Humor

Ići dole

cool PISMO JEDNOG MUSKARCA

Počalji  kelta taj Uto Jun 30, 2009 12:01 am

JA USTVARI NIKADA NISAM SHVATIO ZASTO SE SEKSUALNE POTREBE MUSKARCA I ZENE TOLIKO RAZLIKUJU.
I NIKAD NISAM SHVATIO SVE TO SA VENEROM I MARSOM.

TAKODJER NIKAD NISAM SHVATIO ZASTO MUSKARCI RAZMISLJAJU GLAVOM A
ZENE SRCEM.
I NA KRAJU NIKAD NISAM SHVATIO ZASTO GEN SEKSUALNE ZELJE TOLIKO OSLABI KAD CUJE RIJECI "DA, UZIMAM"

NPR.
JEDNE VECERI, PROSLE NEDELJE, MOJA ZENA I JA BILI SMO U KREVETU, STRAST SE POCELA RASPLAMSAVATI....
KAD JE ONA REKLA:
"NE MOGU SAD, NISAM RASPOLOZENA, HTJELA BIH SAMO DA ME DRZIS U NARUCJU"

REKAO SAM STAAAAAAAA???????

ONA JE ODGOVORILA ONO CEGA SE SVAKI MUSKARAC NA PLANETI BOJI:
"TI JEDNOSTAVNO NE RAZUMIJES MOJE EMOCIONALNE POTREBE KOJE IMAM KAO ZENA, DA BIH JA ZADOVOLJILA TVOJE POTREBE KOJE IMAS KAO MUSKARAC"

NA MOJ ZBUNJENI POGLED ODGOVORILA JE:
"ZAR ME NE MOZES VOLJETI ZBOG ONOGA STO JESAM, NEGO SAMO ZBOG ONOGA STO RADIMO U KREVETU?"

SHVATIVSI DA NECE BITI NISTA, OKRENUO SAM SE I ZASPAO.

IDUCEG DANA UZEO SAM SLOBODAN DAN, ODVEO JU NA RUCAK, A POTOM U ROBNU KUCU SA OGROMNIM ODJELOM SA ZENSKOM GARDEROBOM.
ISPROBAVALA JE SKUPE KOMPLETE ZA KOJE SAM REKAO DA CEMO IH SVE KUPITI, HTJELA JE I CIPELE UZ KOMPLETE, A KUPILI SMO I PAR DIJAMANTSKIH NAUSNICA.
BILA JE TAKO UZBUDJENA, I VJEROVATNO JE MISLILA KAKO SAM NA KORAK OD BANKROTA.
KAD JE KONACNO UZELA SVE STO JOJ JE PALO POD RUKE I REKLA DA IDEMO DO KASE, REKAO SAM JOJ " NE MOGU SAD, NISAM RASPOLOZEN"..
REKLA JE STAAAAAAAAAAA???
ODGOVORIO SAM JOJ, SAMO SAM HTJEO DA DRZIS OVE STVARI U NARUCJU NEKO VRIJEME

TI NE RAZUMIJES MOJE FINANCIJSKE PROBLEME KOJE IMAM KAO MUSKARAC DA BI ZADOVOLJIO TVOJE POTREBE ZA KUPOVINOM KOJE IMAS KAO ZENA

KAD ME POGLEDALA SA MRZNJOM, ODGOVORIO SAM JOJ:
"ZAR ME NE MOZES VOLJETI ZBOG ONOGA STO JESAM, A NE ZBOG STVARI KOJE TI KUPUJEM"

NI VECERAS NISTA OD SEKSA
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 41
Poeni : 5676
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics