RAZNI NATPISI I OGLASI

:: Humor

Ići dole

cool RAZNI NATPISI I OGLASI

Počalji  kelta taj Sub Jun 27, 2009 12:49 am

U Njujorskoj cvecari: "Posaljite cvece zeni koju volite... Kad ste vec TU, NE zaboravite in suprugu!"

U izlogu opticara U Cikagu: "Ako NE vidite Ono sto zelite, dosli ste na pravo mesto."

Na zidu automehanicarske radionice: "Vozite tako DA vam vozacka dozvola istekne pre nego zivot!"

U izlogu restorana U Glazgovu: "Trazi se pomocni radnik DA pere sudove I dve konobarice."

U molerskoj radnji: "Popravljamo sve sto ste uradili Po 'Sam svoj majstor' principu."

U fotografskom ateljeu: "Mracna komora za ljubavnike. Sve se razvija brzo."

Na kraju slepera: "Ovo je moj kraj. Nemojte DA bude I vas."

Na WC-U: "Zbog popravka kotlica, prostorija ce biti zatvorena U ponedeljak. Obavite danas sve sto mozete!"

U mlekari U Helsinkiju: "Danas nema mleka. Pod danas mislim sutra, jer Sam ovo napisao juce."

U pariskoj krcmi: "Pijanci koji izlaze dok se soba vrti, cine to na sopstveni rizik."

Na oglasnom stubu U Kopenhagenu: "Prodaje se pekara. Velika pec. Sadasnji vlasnik je U njoj vec sedam godina.
kelta
moderator
moderator

Ženski
Broj poruka : 1410
Godina : 41
Poeni : 5645
Datum upisa : 31.01.2007

Nazad na vrh Ići dole

cool Re: RAZNI NATPISI I OGLASI

Počalji  kelta taj Čet Jul 02, 2009 1:29 am

Ukradena zastava 128 u Beogradu
Ovo je oglas raspamecenog vlasnika, jednostavno se mora procitati.
Ukradena Zastava 128

Sto ne uze onu Vektru ili onog BMW-a od narko-dilera iz ulaza do moga?Kako li je samo upali, kad ja verglam po 10 minuta? Jel ti crkla guma ko meni pre 2 dana?Jesi li ukljucila grejanje kroz haubu, jer se sajla pokidala?
Dokle si stigao sa one 3 litre u rezervoaru...nadam se do prve bandere...ruka ti se osusila...
Jel te zaustavio saobracajac sto nemas prednji desni zmigavac, nek ti polomi noge pendrekom....Jesi li se naslusao muzike na onom jadnom produvalom zvucniku?
Kaseta se bas duuuuugo vrti zimi, mozak ti kroz usta iscureo..
Cigaru upali na auspuh, majki ti ga spalim...posto nema upaljaca, k...a mi se napusis...
Ispod desnog sedista imas dugme kojim mozes da prespojis bobinu, da ti ju ne bi ukrali, ukrali ti les dabogda..
Kad pada kisa ti stavi rukavice jer se skida ono crno govno oko volana..crna te voda izbacila, pazi da ti ne polome brisace, imas stare,potrosene u gepeku
Kocnicu pritisni dvaput brzo i jednom, al do daske iako bi ja zeleo da ne zakocis na vreme pred vratima pakla...i da tamo goris dok ti 128 demona
zdere iznutricu do kraja vecnosti...
Sto li me bre mrzelo da stavim jastuce sa iglicama i udicama na vozacevo sediste, bar bi postedeo svet prokletog poroda, ziv se ucrvao.
Stigla te kletva najstrasnija, gde pokrade postena coveka! Kugom ti se seme zatrovalo, daBog da krv pisao, djavoli ti pamet isisali, a sa glavom fudbal igrali..Mater ti se parila sa veprom, da posere jos jednog takvog kao sto si ti...
Ako neko vidi ukradenu Zastavu 128, registarskih tablicaBg129-523, nek je polije benzinom i zapali.

Poslednji izmenio kelta dana Čet Jul 02, 2009 11:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
kelta
moderator
moderator

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  baba taj Čet Jul 02, 2009 10:13 am

Ovo sa natpisima je stvarnoooo dobra tema Very Happy

Pre 10-tak godina u izlogu jednog kafica ciji je tadasnji vlasnik poceo da postaje ime u svetu rostilja Laughing osvanuo je natpis na izlogu :
potrebna zena za rostilj i covek za klanje

Kasnije je taj natpis dosao i u novine i postao legenda lol!
baba

Broj poruka : 59
Godina : 44
Poeni : 3341
Datum upisa : 09.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kelta taj Čet Jul 02, 2009 11:23 am

lol! lol! lol!
kelta
moderator
moderator

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kelta taj Ned Jul 26, 2009 12:56 am

Mladog i uspješnog muškarca , sa riješenim materijalnim i stambenim
pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne
puši i nije narkoman, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog,
heteroseksualnog, s atletskim tijelom, neoženjenog, bez djece i bez tone
dosadne rodbine

SAMO HOĆU VIDJETI!!!
kelta
moderator
moderator

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kelta taj Čet Avg 27, 2009 12:15 am

Oglas:

Imam za tebe posao od zlata, 500e pocetna plata, placeno osiguranje , hrana i stan, al se radi svaki dan.Niti da gradis , niti da rusis , samo da sjedis i da pusis...
kelta
moderator
moderator

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kelta taj Ned Dec 13, 2009 7:31 pm

Ovo je jedan od najboljih oglasa koji su ikada bili štampani. Izašao je u Americi u Atlanta Journal.
Poznanstva:

Crna, usamljena ONA traži muško društvo. Etnička pripadnost nije važna. Ja sam prijatna devojka koja se voli igrati. Volim duge šetnje po šumi, voziti se s tobom u autu, lov, ribolov i kampovanje. U udobnim zimskim noćima volim ležati pred kaminom, a uz svetlost sveća ću ti iz ruke jesti. Čekaću te pred vratima kad dođeš s posla i nosiću samo ono što mi je majka priroda dala.

Nazovi broj (404) 8... i pitaj za Daisy.

Čekam te ..........

Vidi dole ....

Više od 15.000 muškaraca (!!!!!!!!!) je moralo konstatovati, da su nazvali dom za životinje u Atlanti......
kelta
moderator
moderator

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  kelta taj Uto Dec 22, 2009 9:13 pm

OGLAS : Izgubljen je crni doberman - ako ga neko vidi, neka bježi !!!
kelta
moderator
moderator

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content